wiki obce Všestudy

web: informace o dění v obci hledejte na webu obce: www.vsestudy.cz a na webu zastupitelů (oficiální web obce): www.vsestudy-obec.cz

fórum: diskutovat můžete v rámci fóra obce Všestudy

wiki: v rámci této wiki je možné tvořit a upravovat dokumenty, u kterých je záhodno, aby se k nim každý mohl vyjádřit a uplatnit své připomínky či nápady. Mezi takové dokumenty patří především:

  • mise a vize obce: mise představuje to, co se právě nyní děje, k čemu obec slouží. Naproti tomu vize definuje ideální cílový stav, ke kterému obec směřuje
  • SWOT analýza (aneb silné a slabé stránky obce, příležitosti a hrozby)

Máte-li další materiály, které by tu měly být - sem s nimi. Pokud si na jejich publikaci z technického hlediska sami netroufáte, pošlete je administrátorovi.

Tato wiki je nastavena tak, že ji může číst kdokoliv, ale přidávat nové texty a upravovat je smí pouze registrovaný uživatel. Registrace je přitom velmi jednoduchá a je dílem okamžiku - zaregistrujte se také (klikněte na předchozí odkaz „Registrace“, případně vpravo nahoře na „Přihlásit se“ a následně uprostřed stránky pod okénky pro přihlášení na „Registrovat“). Registrovaní uživatelé smějí také přidávat komentáře v dolní části každé stránky - tyto komentáře by se měly týkat přímo obsahu dané stránky. Pro další diskuze využívejte spíše fórum obce Všestudy.

Materiály publikované na této wiki nejsou oficiálními dokumenty obce. Cílem je nabídnout všem zainteresovaným možnost podílet se na definici strategických materiálů, které obec může pro svůj další rozvoj využít.

Pokud byste byli zalogování, mohli byste zanechat komentář.

osobní nástroje